Контакт-центр (0512) 777 104, (067) 65 70 104
 
Контакт-центр (0512) 777 104, (067) 65 70 104
05.05.2016 / 09:38
Встановити або замінити газове обладнання
Якщо вам необхідно замінити старе газове обладнання на нове або встановити додаткові газові прилади, тут ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як це зробити
Заміна старої газової колонки Заміна старої газової колонки ФОТО: ПАТ "Миколаївгаз"

Процедура і черговість виконання робіт однакові для будь-якого обладнання. Це може бути газовий котел, плита або колонка для нагріву води. Та ж процедура діє і при прокладанні та заміні газопроводу. Відрізнятися може тільки час виконання монтажних робіт залежно від їх обсягу та складності.

До кого звернутись і що робити

Вам потрібно звернутися до Клієнтського простору 104.UA із заявою. Зразок заяви Ви можете знайти в наступному розділі "Які документи знадобляться".

Заміна старого обладнання або додаткова установка нового проходить у декілька етапів:

1. Замовник звертається до Клієнтського простору 104.UA з метою отримання технічних умов (далі - ТУ). Якщо обладнання встановлюється додатково до вже існуючого - ТУ на додаткову установку. Якщо буде здійснюватися заміна старих газових приладів на нові або заміна частини газопроводу - ТУ на реконструкцію.

Якщо Ви хочете замінити старий газовий прилад на аналогічний за технічними характеристиками новий без зміни його місця розташування, розробка ТУ і складання нової проектної документації не потрібні.

2. Після виготовлення ТУ вони оплачуються замовником в касі. ТУ після оплати направляються проектанту для виготовлення проекту.

3. Коли проектна документація готова, проводиться розрахунок вартості робіт. Після попередньої оплати здійснюються будівельно-монтажні роботи та передача документів до архіву. Це робиться для того, щоб клієнт зміг відновити проект у разі його втрати.

Про те, як встановити газовий лічильник, читайте в розділі "Встановити лічильник газу"

Які документи знадобляться

Проект, оплата робіт і установка

Поради тим, хто збирається встановлювати чи замінити газове обладнання

Джерело: